Dekoratif Cephe Yalıtım Sistemleri

3D TASARIMLAR

  • SHOWROOM

/editor/images/thumbs/1RpA9e0o.jpg /editor/images/thumbs/hYJv52xy.jpg /editor/images/thumbs/2fUSbPg3.jpg /editor/images/thumbs/KmUvhhVM.jpg /editor/images/thumbs/fZt6moCS.jpg /editor/images/thumbs/Wr4XUSJX.jpg /editor/images/thumbs/82o6HtT4.jpg /editor/images/thumbs/kZvGum9f.jpg /editor/images/thumbs/pkoPUXh8.jpg /editor/images/thumbs/2iugeo9j.jpg /editor/images/thumbs/B12GS7W9.jpg /editor/images/thumbs/2EDLPHLu.jpg /editor/images/thumbs/eQi9H4Ao.jpg /editor/images/thumbs/lWb7SQWh.jpg /editor/images/thumbs/l5VBGgLY.jpg /editor/images/thumbs/INZG2EUW.jpg /editor/images/thumbs/67fcojla.jpg /editor/images/thumbs/fDmVx57F.jpg /editor/images/thumbs/uFrcgLEy.jpg /editor/images/thumbs/NCFSHZed.jpg /editor/images/thumbs/7FQVIi3U.jpg /editor/images/thumbs/hl125FHF.jpg

 

 

BİNA Yapı, müşterilerine üretiiği BİNA Söve Ürünleri ve BİNA Cephe Kaplamaları nın binalarda duruşunu ve diğer malzemelerle uyumunu görsel olarak göstermek, müşteriye alternatif fikirler sunmak amacıyla 3d modelleme ve 3d tasarım hizmeti vermektedir. Bu anlamda binanızın varsa autocad çizimleri yada değişik açılardan çekilmiş resimleri ve binanızın ölçülerine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu bilgilerle iletişim bölümünden firmamızla temasa geçebilir, 3d modelleme konusunda destek alabilirsiniz.

 

BİNA Yapı olarak, 3d modellemeleri ücretsiz olarak müşterilerimize sunuyoruz. Son dönemde oldukça yoğun artan 3d modelleme taleplerini karşılayabilmek için, büyük küçük proje ayırt etmeden  talepleri belli bir sıraya koyup, müşterilerimizin taleplerine adil cevap vermeye gayret ediyoruz. Tasarım bölümünün yoğunuğunu da gözeterek, müşterilerimizden malzeme ihtiyaçlarından belirli bir süre önce 3d tarasım bölümümüzle temasa geçmelerini öneriyoruz.

 

Sayfamızdaki 3d modellemeler, sürekli olarak yenilenmekte olup dinamik bir yapıdadır. Sizlere fikir vermesi ve tasarımlarınızda yardımcı olması açısından geçmiş modellemelere göz atmanız ve istediğiniz tasarımda bizlere yön göstermeniz hayalinizdeki tasarıma ulaşmamızı daha da yakınlaştıracaktır.

 

Tasarım bölümüne yoğun ilginiz için teşekkür ederiz.